kcal.

Maizes un konditorejas kalorijas

Rudzu, baltmaizes, pilngraudu maizes, kūku, cepumu un pankūku kalorijas.

Maize un konditoreja 163 produkti

Maizes un konditorejas kalorijas un uzturvērtība 100 gramos
Produkts 100 g
Maize, balta2709,249,23,3
Maize, rudzu2598,548,33,3
Cepamais pulveris53027,70
Maize, kviešu27410,747,54,5
Maize, pilngraudu25412,143,13,5
Pankūkas1945,236,72,5
Piparkūkas4165,676,99,8
Soda, dzeramā0000
Maize, balta, grauzdēta290954,54
Cepumi, auzu pārslu4506,268,718,1
Kanēļmaizītes, ceptas3625,456,113,2
Maize, kviešu, grauzdēta3131355,84,3
Maize, rudzu, grauzdēta2849,453,13,6
Maizīte, biezpiena3607,143,718,3
Biskvīts2905,4612,7
Bulciņas, kanēļa, ar glazūru4524,548,626,6
Cepumi, ar šokolādes gabaliņiem4925,165,424,7
Cepumi, kakao4314,569,415
Cepumi, šokolādes, ar krēmu4645,27119,1
Eklērs, šokolādes2414,440,36,9
Keksiņi4676,853,225,2
Krakeri, uzkodu43314,264,413,4
Krekeri, siera48910,959,422,7
Kruasāni, sviesta4068,245,821
Kūka, siera3215,525,522,5
Kūka, šokolādes, ar šokolādes glazūru3893,552,820
Mafins, melleņu3754,55316,1
Maize, daudzgraudu26513,443,34,2
Maize, daudzgraudu, grauzdēta28814,547,14,6
Maize, saldskābā27210,851,92,4
Maizīte, kanēļa, ar rozīnēm3726,250,916,4
Maizītes, hamburgeru vai hotdogu2799,850,13,9
Mīkla, kārtainā, saldēta5517,345,138,1
Pīrāgs, melleņu2321,834,910
Raugs, sausais32540,441,27,6
Raugs, svaigais1058,418,11,9
Rīvmaize39513,4725,3
Saldējuma vafeles, tūtiņas4027,984,13,8
Sausmaizītes, rudzu3667,982,21,3
Smalkmaizīte, dāņu, ar kanēli403744,622,4
Tortiljas, kviešu miltu297849,37,6
Vafeles, ar krēmu5023,870,623,2
Virtulis, rauga, ar ievārījumu3405,93918,7
Virtulis, rauga, glazēts4216,147,922,7
Brauniji4054,863,916,3
Cepumi, sviesta4676,168,918,8
Cepumi, vaniļas, ar krēmu4834,572,120
Keksiņš, melleņu, zema tauku satura2554,2504,2
Krakeri, sāļie4189,5748,6
Krekeri5106,661,326,4
Kruasāni, siera4149,24720,9
Mafins, klasiskais2966,941,411,4
Maize, franču, grauzdēta3191361,92,1
Maize, pilngraudu kviešu, grauzdēta30616,351,24,1
Maize, šķeltu kviešu2608,749,53,9
Maizīte, kviešu2738,6466,3
Pankūkas, melleņu2226,1299,2
Smalkmaizīte, dāņu, ar augļiem3715,447,818,5
Vēja kūka, ar pildījumu un glazūru3344,437,418,5
Virtulis, rauga, ar krēmu3616,43024,5
Virtuļi, ar šokolādes glazūru4524,951,325,2
Ābolu pīrāgs, holandiešu2902,244,511,5
Bulciņas, saldās3211053,67,4
Cepumi, ar aveņu pildījumu4004,465,913,3
Cepumi, citronu4304,464,817,1
Cepumi, dāmu pirkstiņi36510,659,79,1
Cepumi, dzīvnieciņi4466,974,113,8
Cepumi, Marijas4067,170,510,6
Cepumi, smilšu mīklas5145,463,826,2
Cepumi, šokolādes vafeles4336,672,714,2
Cepumi, vafeļu, šokolādē5263,56627,6
Cepumi, zefīru, šokolādē421467,716,9
Franču grauzdiņi2297,72510,8
Grauzdiņi, salātu40711,973,56,6
Kēkss, klasiskais3895,252,517,9
Krakeri, krējuma484764,620,4
Krakeri, siera, pildīti4908,958,824,4
Kruasāni, ābolu2547,437,18,7
Kūciņa, biskvīta, ar krēma pildījumu3743,56411,5
Kūciņa, šokolādes, ar krēma pildījumu3993,660,315,9
Maize, auzu kliju23610,439,84,4
Maize, auzu pārslu2698,448,54,4
Maize, banānu3264,354,610,5
Maize, siera40810,444,820,8
Maizīte, rudzu28610,353,13,4
Maizītes, pilngraudu2668,751,14,7
Mīkla, kārtainā, cepta5587,445,738,5
Rīvmaize, ar garšvielām38314,168,55,5
Sausiņi40713,572,37,2
Cepumi, cukura4894,765,623,1
Kēkss, kanēļa, ar drumstalām3185,552,89,6
Krakeri, siera, ar samazinātu sāli50310,158,225,3
Ķiplokmaize, saldēta3508,441,716,6
Maize, auzu kliju, grauzdēta25911,443,74,8
Maize, auzu pārslu, grauzdēta2929,252,74,8
Maize, itāļu2599,548,12,7
Maize, kanēļa2537,144,45,3
Maize, pita2759,155,71,2
Maize, rozīņu2747,952,34,4
Maizītes, hamburgeru vai hotdogu, pilngraudu26912,444,94,4
Pīrādziņš, cepts, augļu316342,616,1
Standziņas, maizes4121268,49,5
Štrūdele, ābolu2743,341,111,2
Tortiļa, pilngraudu3109,845,99,8
Cepumi, kokosriekstu, makarūni460361,222,6
Cepumi, rozīņu, mīkstie4014,16813,6
Cepumi, zemesriekstu sviesta4738,958,223,8
Krakeri, pilngraudu42710,669,614,1
Kūka, piparkūku, mājās gatavota3563,949,216,4
Maize, olu2879,547,86
Maize, olu, grauzdēta31510,552,66,6
Mīkla, pīrāgu pamatnes, saldēta4573,944,129,2
Pita, baltā2759,155,71,2
Tortilja, kukurūzas2185,744,62,9
Vafeļu batoniņi, zemesriekstu, šokolādē548855,232,8
Beigelis, grauzdēts28711,157,41,4
Beigelis, parastais27510,553,41,6
Kanēļmaizītes, dzesēta mīkla333551,612,2
Krakeri, kviešu, ar samazinātu sāli4738,664,920,6
Kūka, gaišā, bez glazūras3575,457,212,4
Kūkas maisījums, šokolādes3914,680,28,1
Pankūkas, pilngraudu2088,529,46,5
Pita, pilngraudu2629,855,91,7
Beigelis, kanēļa un rozīņu2749,855,21,7
Cepumi, ingvera, liesi4244,776,211,1
Cepumu mīkla, ar šokolādes gabaliņiem45146121,3
Cepumu nūjiņas, šokolādes4471051,122,5
Kēkss, ar krēma pildījumu un šokolādes glazūru331553,810,8
Kūka, kanēļa4186,846,723,3
Kūkas maisījums, gaišais4234809,8
Maize, baltā sviestmaižu, bezglutēna2985,451,28
Maize, bezglutēna, pilngraudu3097,349,19,3
Maize, proteīna24512,143,82,2
Maize, rozīņu, grauzdēta2978,656,94,8
Maize, sviestmaižu, bezglutēna3203,152,810,7
Maizīte, auzu kliju2369,540,24,6
Pankūkas, bezglutēna2153,340,34,6
Pankūku maisījums, pilngraudu35010,574,11,3
Pankūku mīklas maisījums, ar paniņām3551073,61,7
Pīrāgs, citronu bezē2681,547,28,7
Pīrāgs, šokolādes krēma3534,238,422,4
Beigelis, kanēļa un rozīņu, grauzdēts29410,659,31,8
Beigeļi, pilngraudu2559,354,50
Brauniju maisījums, šokolādes, sauss4074,483,66,2
Cepumi, laimes3784,2842,7
Kafijas kūka, biezpiena339744,315,2
Kēkss, augļu, svētku3242,961,69,1
Mafinu maisījums, melleņu2933,5613,3
Maize, diedzētu kviešu18813,233,90
Maize, kartupeļu26612,547,13,1
Pīrāga pamatne4695,742,330,8
Pīrāgs, vaniļas krēma2784,832,614,4
Vafeles, bezglutēna, šokolādes5414,162,830,4
Vafeles, šokolādes gabaliņu, saldētas2975,845,710,1
Vēja kūkas, bez pildījuma360922,825,9
Kūkas maisījums, burkānu4155,179,29,8
Mafins, auzu kliju270748,37,4
Maize, nāna2919,650,45,7
Maize, proteīna, grauzdēta27013,248,12,4
Maize, diedzētu kviešu, grauzdēta20514,336,80
Maize, kukurūzas, gatavā3306,654,59,6
Panējums, cūkgaļai3776,179,83,7
Maisījums, kukurūzas maizei418769,512,2

Skaiti kalorijas ar foto

Nofotografē, uzraksti vai ierunā, ko ēd. kcal.lv novērtēs kalorijas un uzturvielas katrai sastāvdaļai, un tu redzēsi, cik paliek līdz dienas mērķim.

Izmēģināt bez maksas 3 dienas visas iespējas, bez kartes.