kcal.

Piena produktu un olu kalorijas

Piena, kefīra, biezpiena, siera, sviesta un olu kalorijas un uzturvērtība.

Piena produkti un olas 87 produkti

Piena produktu un olu kalorijas un uzturvērtība 100 gramos
Produkts 100 g
Ola15012,30,910,2
Krējums, skābais1982,44,619,4
Biezpiens, graudainais10111,24,64,2
Kefīrs, maztauku433,84,81
Ola, cepta19613,60,814,8
Ola, cieti vārīta15512,61,110,6
Ola, kulta149101,611
Omlete15410,60,611,7
Piens, 2%503,34,91,9
Piens, pilnpiens, 3,2%603,34,63,2
Skābais krējums, liesais1524,56,512
Sviests, nesālīts73100,181,2
Biezpiens, vājpiena7210,36,70,3
Olas baltums5510,62,40
Olas dzeltenums33416,1129
Saldais krējums34223,835,4
Siers, krēma3506,25,534,4
Siers, ķimeņu37625,23,129,2
Jogurts, augļu, liesais1054,918,61,4
Jogurts, bezpiedevu, maztauku635,371,6
Jogurts, bezpiedevu, pilnpiena613,54,73,3
Jogurts, grieķu, beztauku6110,43,60,3
Jogurts, grieķu, pilnpiena969,44,84,4
Jogurts, vaniļas, liesais854,913,81,3
Krēmsiers, pilntauku3435,74,633,6
Mocarella, ar samazinātu sāls daudzumu28027,53,117,1
Paniņas, liesās403,34,81,1
Piens, kondensētais, saldināts3217,954,48,7
Piens, vājpiena343,44,90,1
Saldējums, šokolādes glazūrā3314,124,524,1
Saldējums, vafelē254328,914
Siers, brī33420,80,527,7
Siers, Gouda35624,92,227,4
Siers, mocarella, pilnpiena29922,22,422,1
Biezpiens, ar augļiem9710,74,63,9
Graudainais biezpiens, vājpiena, bezlaktozes7412,43,21
Jogurts, grieķu, zemeņu, beztauku838,112,20,2
Kakao, karstais773,510,72,3
Parmezāns, rīvēts42134,112,428,5
Siers, Čedaras40823,12,433,6
Siers, Edamas357251,428,6
Siers, feta27119,45,619
Siers, parmezāns40830,44,329,9
Siers, Tilzītes34024,41,926
Siers, zilais35321,42,328,7
Skābais krējums, beztauku914,715,11,3
Šokolādes piens, 2%76312,11,9
Biezpiens, graudainais, ar dārzeņiem9510,934,2
Jogurts, grieķu, zemeņu1068,311,72,9
Jogurts, grieķu, zemeņu-banānu, 2%88810,21,7
Jogurts, vaniļas, beztauku782,9170
Krējums, kafijas1313,14,311,5
Putukrējums, aerosolā2573,212,522,2
Saldējums, starp cepumiem2374,337,18,6
Siers, kamambērs30019,80,524,3
Siers, kausētais, amerikāņu33016,98,625,6
Siers, Rikota15776,911,2
Svaigais siers, beztauku10515,77,71
Jogurts, vaniļas vai citronu, beztauku433,97,50,2
Ola, paipalas158130,411,1
Siers, Šveices393271,431
Jogurts, šokolādes, beztauku1123,523,50
Kefīrs, zemeņu, ar zemu tauku saturu623,410,20,9
Ola, pošēta14312,50,79,5
Piens, kazas693,64,54,1
Kafijas balinātājs, pulveris4820,775,421,5
Kondensēts piens, bez cukura, liesais787,611,40,2
Kazu siers, cietais45230,52,235,6
Siers, Rokforas36921,5230,6
Sviests, gī90000100
Krējuma aizstājējs, šķidrs710,89,13,5
Piens, iebiezinātais, nesaldināts1346,8107,6
Siers, kazu, pusmīkstais36421,60,129,8
Skābā krējuma izstrādājums2082,46,619,5
Olas baltums, sausais38281,17,80
Piens, sausais, pilnpiena49626,338,426,7
Siers, Grijēras41329,80,432,3
Piens, aitas10865,47
Siers, Provolone35323,42,527,7
Putukrējums, saldēts, augu tauku224323,613,1
Siera aizstājējs, mocarella24811,523,712,2
Siers, Romano38731,83,626,9
Ola, pīles18512,81,513,8
Siers, Fontina38925,61,631,1
Ola, zoss18513,91,413,3
Olas dzeltenums, kaltēts65434,21,155,6
Siers, Češīras38723,44,830,6

Skaiti kalorijas ar foto

Nofotografē, uzraksti vai ierunā, ko ēd. kcal.lv novērtēs kalorijas un uzturvielas katrai sastāvdaļai, un tu redzēsi, cik paliek līdz dienas mērķim.

Izmēģināt bez maksas 3 dienas visas iespējas, bez kartes.